engl
 

Odelia Sever Piyano Resitali

Şu ana kadar deneyimlemediğiniz, sıradışı bir piyano resitali.

Howden Group’un 25. Kuruluş yıldönümü sebebiyle tüm dünyada düzenlediği Sosyal Sorumluluk Projesi Hindistan ve İspanya’dan sonra şimdi Türkiye’de.

Dünyaca ünlü Piyanist Odelia Sever'in 12 Eylül 2019, Perşembe akşamı  Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde vereceği konser, izleyenlere keyifli bir müzik dinletisi yaşatırken aynı zamanda bu etkinlik Darüşşafaka Cemiyeti'nin "eğitimde fırsat eşitliği" misyonuna katkı sağlayacak.

Siz de Darüşşafaka'da okuyan babası ya da annesi hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz, 927 yetenekli öğrencinin nitelikli bir eğitimle geleceğe hazırlanması için buradan bağış yapabilirsiniz.


Organizasyon detayları ve sponsorluk bilgileri için Aslıhan ZOR

Tel: 0533 290 0814

Email: aslihan@teamme.com.tr

ŞU ANA KADAR DENEYİMLEMEDİĞİNİZ

Sıradışı Bir Piyano Resitali

 
Biletino howden konser bileti
 

Bu etkinliğin tüm geliri Darüşşafaka Cemiyeti'nin "eğitimde fırsat eşitliği" misyonuna katkı sağlayacak. Siz de Darüşşafaka'da okuyan babası ya da annesi hayatta olmayan, maddi durumu yetersiz, 927 yetenekli öğrencinin nitelikli bir eğitimle geleceğe hazırlanması için bağış yapabilirsiniz.


Odelia Eliezerov Sever

Odelia Eliezerov Sever, üç buçuk yaşında piyano çalmaya başladı ve kısa sürede olağanüstü yeteneklerini gösterdi.

Londra’daki Kraliyet Müzik Akademisi’nden Master derecesinin (M Mus) ardından, Odelia yaratıcı stilini konserlerinde sergilemeye yıllardır devam ediyor.

Kariyeri boyunca Odelia, Zarastro Trio, Amadeus Quartet ve Arjantinli bir Tango Quintet olan Tangobar gibi pek çok müzik toplulukları ile birlikte çalıştı.

İsrail, Birleşik Krallık, İngiltere, Belçika, Türkiye, Yeni Zelanda ve Hindistan’da sahne aldı.

Odelias anavatanı olan İsrail'e geri döndükten sonra, farklı sahne sanatlarını (video, dans ve oyunculuk gibi) birleştiren bir dizi benzersiz performans yarattı.

Yakın bir zamanda, birçok müzik listeleri ve övgüye değer oda müziği serisinin yönetmenliğini ve yönetimini sağladı. Odelia solo performans sunmaya devam ediyor.

Ayrıca diğer sanat faaliyetlerine de devam ederek, koro asistanı olarak görev yapıyor ve İsrail Opera Binası için klasik piyano projeleri üzerinde çalışıyor.

“Her mezunumuzla Türkiye’nin aydınlık yarınlarını inşa ediyoruz”

Bağışlarınızla Fark Yaratıyorsunuz!

1863'ten bu yana bağışlarınızla binlerce çocuğumuza yeteneklerini keşfedip geliştirebilecekleri eğitim olanağı sunuyor, yeryüzünde başka örneği olmayan bir eğitim hareketine imza atıyoruz.